Szybka randka od A do Z

Szybka randka od A do Z

Szybka ranka z pewnością nie raz spotkałaś się z tym określeniem czy wiesz jednak co oznacza to pojęcie i skąd owe szybkie randki do nas przywędrowały? Idea szybkiej randki narodziła się w Stanach Zjednoczonych i od razu zyskała rzesze wielbicieli. Czy wiesz dlaczego?

Szybka randka Poznań to rodzaj imprezy dla singli, a właściwie spotkania, które łączy w sobie tradycję i nowoczesność. Nowoczesny jest sposób zapisu na randkę, najczęściej logujemy się przez stronę szybkiej randki uzupełniając formularz randki w której chcemy uczestniczyć, dobierając ją do swego wieku czy zainteresowań. Nowoczesna jest także formuła, która głosi iż w zasadzie twoja randka jest randką kilkukrotną, ponieważ nie poznajesz jednej osoby lecz kilka! Jak więc widzisz zmienia to całkowicie twoje życie, dlaczego? Nie tracisz czasu na jedną randkę, lecz w trakcie jednego wieczora poznajesz aż kilku potencjalnych partnerów.
Co więc zachowuje swoją tradycyjną formę? Naszym zdaniem sam, co prawda krótki, lecz jednak dość tradycyjny przebieg spotkania. To panowie przysiadają się do stoliczka pań i rozpoczynają konwersację przy filiżance kawy, czy herbaty. Nie jest to więc tradycyjny podryw w klubie, lecz w pełni kulturalna, aczkolwiek krótka rozmowa na wybrany przez was temat obejmujący wybrane sfery życia. Taki sposób poznania drugiej osoby niesie z pewnością wiele plusów, dlaczego? Otóż spotykasz się zdaną osobą twarzą w twarz, a jak wiadomo pierwsze wrażenie jest najważniejsze! Dzięki gwarancji pewności osób pracujących w serwisie masz pewność prawdziwości danej osoby, a także świadomości, iż jest ona tą osobą, za którą się podaje. Nie ma więc tu mowy o oszustwach, jak bywa w przypadku poznanych w sieci a w świecie realnym osób z portali randkowych.

Z pewnością warto więc skorzystać z tej opcji, by przekonać się o tym, jak wyglądać może kulturalna randka XXI wieku oparta na konwersacji i nucie oczekiwania. Jeżeli bowiem zarówno ty, jak i osoba, która Ci się spodobała wskażecie swoje imiona uzyskacie swoje adresy mailowe lub telefoniczne i dalej sami zadecydujecie o charakterze swojej znajomości. Daj szansę miłości i rozpocznij swoją przygodę z szybką randką.